Порядок денний: Бої субота, 20 липня 2019 р. - Бокс в прямому ефірі

  1. Порядок денний: Бої субота, 20 липня 2019 року Порядок денний: Бої субота, 20 липня 2019 року 3,8...
  2. У Лас-Вегасі (Fox PPV / Fox / Fox Sports):
  3. У Лондоні (DAZN):
  4. Які поєдинки боксу сьогодні сьогодні, субота, 20 липня 2019 року?
  5. У Лас-Вегасі (Fox PPV / Fox / Fox Sports):

Порядок денний: Бої субота, 20 липня 2019 року

Порядок денний: Бої субота, 20 липня 2019 року

3,8 (75,56%) 239 голосів

У цю суботу, 20 липня 2019 року, на загальному рівні у нас є кілька та різних бойових боїв, якими ми можемо насолодитися у всьому світі. Давайте подивимось весь рекламний щит, щоб зробити цю суботу ввечері відмінним вечором.

Давайте подивимось весь рекламний щит, щоб зробити цю суботу ввечері відмінним вечором

Які поєдинки боксу сьогодні сьогодні, субота, 20 липня 2019 року?

Ця субота буде загалом захоплюючою на загальному рівні, оскільки у нас відбудеться кілька дуже хороших цікавих поєдинків у всьому світі. Тут я залишаю весь порядок денний.

У Лас-Вегасі (Fox PPV / Fox / Fox Sports):

  • Кіт Турман vs. Манні Паккьяо , 12 раундів, за титул середньої ваги WBA, який провів Турман. Вся інформація про цю бійку
  • Йорденіс Угас vs. Омар Фігероа-молодший, 12 раундів, кваліфікація середньої ваги WBC
  • Сергій Липинець vs. Джон Моліна-молодший, 10 турів, велтер
  • Луїс Нері vs. Хуан Карлос Паяно, 12 турів, півень
  • Caleb Plant vs. Майк Лі, 12 раундів, за звання середньої ваги IBF у власність Plant
  • Ефе Аджаба vs. Алі Ерен Демірезен, 10 турів, важкий
  • Остін Дулай vs. Джастін Полдо, 6 або 8 турів, легкий
  • Абель Рамос vs. Джиммі Вільямс, 8 турів, велтер
  • Генісіс Лібранза vs. Карлос Мальдонадо, 8 турів, літати
  • Джаяр Інсон vs. Махонрі Монтес, 8 турів, велтер
  • Еммануель Медіна vs. Пітер Добсон, 8 турів, велтер
  • Джон Лео Дато vs. Хуан Антоніо Лопес, 6 турів, ручка

У Лондоні (DAZN):

  • Ділліан Уайт vs. Оскар Рівас , 12 раундів, повнокваліфікатор WBC
  • Дерек Чисора vs. Артур Шпілька, 10 турів, важкий
  • Дейв Аллен vs. Девід Прайс, 12 раундів, важкий
  • Лоуренс Околіе vs. Маріано Анхель Гудіно, 10 турів, круїз
  • Річард Ріакпорхе vs. Кріс Біллам-Сміт, 10 турів, круїз
  • Чарлі Даффілд vs. Dan Azeez, 10 раундів, напівкомплект
  • Фабіо Вардлі vs. Mariano Ruben Diaz Strunz, 8 раундів, важкий
  • Далтон Сміт vs. Рис Сміт, 4 тури, молодший велтер
  • Ален Бабіч vs. Морган Дессо, 4 раунди, важкий

У Брентвуді, Англія (ESPN +):

  • Майкл Маккінсон vs. Євген Павко , 10 турів, середньої ваги
  • Неслан Мачадо vs. Олександр Меджія, 10 турів, юніорська ручка
  • Аніша Башель vs. Шантель Камерон, 10 турів, легкі самки;
  • День Шакіля vs. Луї Адольф, 10 турів, велтер

В Атлантік-Сіті, Нью-Джерсі:

  • Томас Ламанна vs. Карлос Гарсія Ернандес, 10 турів, молодший середній вазі
  • Микита Мірошниченко vs. TBA, 6 раундів, молодший середній
  • Ісія Селдон vs. Йордан Росаріо, 6 турів, велтер
  • Габріель Фам vs. TBA, 6 турів, супер середній
  • Sahret Delgado vs. Ларрі Найт, 6 турів, важкий
  • Захарі Дубновф vs. Девон Буун, 4 тури, супер середній
  • Джозуе Роза vs. Стівен Лопес, 4 тури, півень
  • Роберт Террі vs. Саймон Сай, 4 тури, середній
  • Shinard Bunch vs. TBA, 4 тури, велтер
  • Ry'Shine Collins vs. Дуейн Ларрі-молодший, 4 тури, півень

У Геленджику, Росія:

  • Максим Власов vs. Ісаак Чилімба, 12 турів, напівповна вага
  • Shady Gamhour vs. Темірлан Раймкулов, 8 турів, середній
  • Явлонбек Курбанов vs. TBA, 8 раундів, молодша ручка

У Марселі, Франція;

  • Мішель Соро vs. Магомед Курбанов, 12 раундів, за регулярний молодший середній ваговий титул WBA
  • Кевін Леле Саджо vs. Вальтер Габріель Секейра, 12 турів, супер середній
  • Густав Тамба vs. Руслан Щелев, 10 турів, супер середній
  • Луї Тутін vs. Дмитро Чудінов, 8 турів, супер середній
  • Махмуд Таха vs. Расул Мехдієв, 6 турів, середній
  • Андерсон Престот vs. Мартін Овоно, 6 турів, середній
  • Кевін Леса-Нгуавасон vs. Садок Себкі, 6 турів, супер середній

Це може вас зацікавити

Пов'язані

Порядок денний: Бої субота, 20 липня 2019 року

Порядок денний: Бої субота, 20 липня 2019 року

3,8 (75,56%) 239 голосів

У цю суботу, 20 липня 2019 року, на загальному рівні у нас є кілька та різних бойових боїв, якими ми можемо насолодитися у всьому світі. Давайте подивимось весь рекламний щит, щоб зробити цю суботу ввечері відмінним вечором.

Давайте подивимось весь рекламний щит, щоб зробити цю суботу ввечері відмінним вечором

Які поєдинки боксу сьогодні сьогодні, субота, 20 липня 2019 року?

Ця субота буде загалом захоплюючою на загальному рівні, оскільки у нас відбудеться кілька дуже хороших цікавих поєдинків у всьому світі. Тут я залишаю весь порядок денний.

У Лас-Вегасі (Fox PPV / Fox / Fox Sports):

  • Кіт Турман vs. Манні Паккьяо , 12 раундів, за титул середньої ваги WBA, який провів Турман. Вся інформація про цю бійку
  • Йорденіс Угас vs. Омар Фігероа-молодший, 12 раундів, кваліфікація середньої ваги WBC
  • Сергій Липинець vs. Джон Моліна-молодший, 10 турів, велтер
  • Луїс Нері vs. Хуан Карлос Паяно, 12 турів, півень
  • Caleb Plant vs. Майк Лі, 12 раундів, за звання середньої ваги IBF у власність Plant
  • Ефе Аджаба vs. Алі Ерен Демірезен, 10 турів, важкий
  • Остін Дулай vs. Джастін Полдо, 6 або 8 турів, легкий
  • Абель Рамос vs. Джиммі Вільямс, 8 турів, велтер
  • Генісіс Лібранза vs. Карлос Мальдонадо, 8 турів, літати
  • Джаяр Інсон vs. Махонрі Монтес, 8 турів, велтер
  • Еммануель Медіна vs. Пітер Добсон, 8 турів, велтер
  • Джон Лео Дато vs. Хуан Антоніо Лопес, 6 турів, ручка

У Лондоні (DAZN):

  • Ділліан Уайт vs. Оскар Рівас , 12 раундів, повнокваліфікатор WBC
  • Дерек Чисора vs. Артур Шпілька, 10 турів, важкий
  • Дейв Аллен vs. Девід Прайс, 12 раундів, важкий
  • Лоуренс Околіе vs. Маріано Анхель Гудіно, 10 турів, круїз
  • Річард Ріакпорхе vs. Кріс Біллам-Сміт, 10 турів, круїз
  • Чарлі Даффілд vs. Dan Azeez, 10 раундів, напівкомплект
  • Фабіо Вардлі vs. Mariano Ruben Diaz Strunz, 8 раундів, важкий
  • Далтон Сміт vs. Рис Сміт, 4 тури, молодший велтер
  • Ален Бабіч vs. Морган Дессо, 4 раунди, важкий

У Брентвуді, Англія (ESPN +):

  • Майкл Маккінсон vs. Євген Павко , 10 турів, середньої ваги
  • Неслан Мачадо vs. Олександр Меджія, 10 турів, юніорська ручка
  • Аніша Башель vs. Шантель Камерон, 10 турів, легкі самки;
  • День Шакіля vs. Луї Адольф, 10 турів, велтер

В Атлантік-Сіті, Нью-Джерсі:

  • Томас Ламанна vs. Карлос Гарсія Ернандес, 10 турів, молодший середній вазі
  • Микита Мірошниченко vs. TBA, 6 раундів, молодший середній
  • Ісія Селдон vs. Йордан Росаріо, 6 турів, велтер
  • Габріель Фам vs. TBA, 6 турів, супер середній
  • Sahret Delgado vs. Ларрі Найт, 6 турів, важкий
  • Захарі Дубновф vs. Девон Буун, 4 тури, супер середній
  • Джозуе Роза vs. Стівен Лопес, 4 тури, півень
  • Роберт Террі vs. Саймон Сай, 4 тури, середній
  • Shinard Bunch vs. TBA, 4 тури, велтер
  • Ry'Shine Collins vs. Дуейн Ларрі-молодший, 4 тури, півень

У Геленджику, Росія:

  • Максим Власов vs. Ісаак Чилімба, 12 турів, напівповна вага
  • Shady Gamhour vs. Темірлан Раймкулов, 8 турів, середній
  • Явлонбек Курбанов vs. TBA, 8 раундів, молодша ручка

У Марселі, Франція;

  • Мішель Соро vs. Магомед Курбанов, 12 раундів, за регулярний молодший середній ваговий титул WBA
  • Кевін Леле Саджо vs. Вальтер Габріель Секейра, 12 турів, супер середній
  • Густав Тамба vs. Руслан Щелев, 10 турів, супер середній
  • Луї Тутін vs. Дмитро Чудінов, 8 турів, супер середній
  • Махмуд Таха vs. Расул Мехдієв, 6 турів, середній
  • Андерсон Престот vs. Мартін Овоно, 6 турів, середній
  • Кевін Леса-Нгуавасон vs. Садок Себкі, 6 турів, супер середній

Це може вас зацікавити

Пов'язані

Які поєдинки боксу сьогодні сьогодні, субота, 20 липня 2019 року?
Які поєдинки боксу сьогодні сьогодні, субота, 20 липня 2019 року?